ua
UA RU

Гідропокриття для скла та кераміки

Гидропокрытия

Не тільки форма, але і колір робить вироби зі скла ще гарнішим і функціональнішими. Під впливом світла вироби зі скла в особливій мірі проявляють свій характер. Наприклад, склянки, тарілки, чаші, вази та інші численні скляні предмети, які використовуються в побуті, включаючи косметичні флакони. Сюди ж можна віднести всі види пляшок, а також світильники та хіміко-лабораторне скло. Саме тут покриття Diegel для скла забезпечать яскраву поверхню в будь-яких можливих колірних рішеннях.

Всі гидропокртия сумісні з низькотемпературними фарбами Xpression і можуть використовуватися спільно.

детальніше

Гідроглазурі

Високоякісне органічне покриття на водній основі для столового посуду. Різноманіття кольорів і ефектів в поєднанні з чудовими якісним покриттям; наприклад, витримують більше 500 циклів миття в посудомийній машині.

детальніше
 

Гідродекор

Особливо економічна альтернатива для виробів, що виконують переважно декоративну функцію; покриття витримують мінімум 20 циклів миття в посудомийній машині.

детальніше
   

Гідроконт

Органічне покриття на водній основі. Різноманіття кольорів і можливостей декорування. Тривала зносостійкість і стійкість до появи подряпин для безпечного використання та транспортування. Підвищена стійкість по відношенню до води і речовин, що містять алкоголь. Ідеально підходить для вторинного використання. Особливі ефекти: з цим продуктом можна комбінувати варіант під крокодилячу шкіру і тривимірний варіант.

детальніше