ua
UA RU

Препарати благородних металів

Компанія Heraeus провідний виробник препаратів дорогоцінних металів для скла і кераміки у світі. Діапазон застосування продукції компанії Heraeus - від сучасних декоративних матеріалів для скла до класичних глянцевих препаратів для посуду і плитки.

Препараты благородных металловПрепараты благородных металлов

Методи декорації настільки ж різноманітні, як і матеріали. Прямий трафаретний друк, виготовлення деколі, нанесення пензлем і розпилення, машинне нанесення, тампонний друк. Для всіх поширених способів нанесення Heraeus пропонує оптимальні продукти з чудовою якістю.

Низькотемпературний глянцевий препарат

Препараты благородных металлов

Унікальний низькотемпературний глянцевий препарат (Heraeus Low Temperature Gold™) - новий продукт компанії Heraeus для випалу при температурах від 200 до 250° С.

Низька температура випалу дозволяє використовувати глянцевий препарат у комбінації з низькотемпературними фарбами і гідропокриттями.

Низькотемпературний глянцевий препарат Heraeus виготовляється на водній основі і не містить органічних розчинників, тому він не представляє небезпеки для навколишнього середовища. Крім цього, маючи низьку температуру випалу, використання даного препарату дозволяє істотно економити електроенергію та зменшити час перебування виробу в печі.

детальніше